Sprcha ve spreji MM Hygiene – osobní zkušenost a recenze

Sprcha ve spreji - osobní zkušenost a recenze

Když jsem poprvé narazil na sprchu ve spreji (konkrétně tu od MM Hygiene), koukal jsem na ni trošku podezřívavě. Opravdu může něco takového fungovat? Opravdu se tím dá osprchovat a není to pouze nějaký marketingový trik? Vzhledem k tomu, že stojí pouhých pár korun rozhodl jsem se ji i napříč pochybnostem vyzkoušet a udělat si na tento produkt svůj názor. Pokud i vy váháte, zda může sprcha ve spreji fungovat a zda stojí za to si ji na své cesty pořídit, zde jsou mé zkušenosti.

Co je sprcha ve spreji?

Jak již samotný název napovídá, jedná se o sprej obsahující čistící tekutinu. Ta pochází z Jesenické oblasti v České Republice a je doplněna o jemnou vůni. Vůně je opravdu velmi jemná a příjemná, takže se nemusíte bát, že byste po použití této sprchy smrděli, jako kdybyste vylezli z parfumérie. Naopak dodává příjemný pocit čistoty a svěžesti. Oproti běžným antiperspirantům navíc neobsahuje alkohol ani jiné škodlivé plyny.

Sprcha ve spreji se hodí při cestování, při kempování v přírodě, po sportovním výkonu, nebo prostě kdykoliv, kdy potřebujete okamžité osvěžení. Jedna lahvička s objemem 200 ml, vystačí zhruba až na 3 osprchování celého těla, nebo až na 50 opláchnutí části těla. Pro její použití stačí nastříkat na tělo, obličej nebo ruce ze vzdálenosti cca 15 cm, nechat chvíli působit a poté vodu s nečistotami z těla utřít ručníkem nebo kapesníkem.

Sprcha ve spreji MM Hygiene
Sprcha ve spreji MM Hygiene

Osobní zkušenost

Sprchu ve spreji jsme si s partnerkou objednali při našem roadtripu autem na Korsiku. Jeli jsme zrovna v období, kdy byly ty nejteplejší dny na Korsice a teploty neklesly pod 32 stupňů. Spali jsme v kempech bez klimatizace, kde před sluncem a teplem nebylo moc úniku a spocení jsme byli takřka neustále, takže na použití sprchy ve spreji přišla celkem brzy příležitost. A musím říct, že jsme byli mile překvapeni a teď už bychom si bez ni nedokázali představit tuto cestu. Sprchu ve spreji jsme používali často a to hlavně na rychlé osvěžení a smytí potu z těla. Tuto funkci plnila výborně, a po použití jsme se cítili svěžeji a hlavně čistěji, což bylo hlavní. Příjemná byla i vůně sprchy, která není nijak agresivní ani nepříjemná. Naopak napomáhá ještě svěžejšímu pocitu po použití.

Pořídili jsme si také menší verzi, kterou jsme měli po ruce v autě, pro rychlé osvěžení, nebo umytí znečištěných rukou před a po jídle. Každý večer jsme přespávali v nějakém z kempů, takže jsme měli na klasické sprchování k dispozici běžnou sprchu. Nemuseli jsme tak používat tu ve spreji k umytí celého těla, ale posloužila nám spíše k umytí a osvěžení během dne. I tak si ale dokáži představit její použití v případě nouze, pokud bychom se rozhodli někde přespávat mimo kemp (což se zrovna na Korsice moc nedá) a neměli bychom k dispozici klasickou sprchu.

Kde se dá sprcha ve spreji pořídit?

Tu od MM Hygiene pořídíte třeba na webu Vespreji.cz za 139 Kč v případě 200 ml varianty. Pořídit můžete také menší 100 ml verzi za 99 Kč, která se hodí pro případ, že cestujete letadlem a potřebujete se zabalit do příručního zavazadla, nebo ji chcete mít zkrátka vždy po ruce.

O autorovi

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru